Menu Zamknij

3 najlepsze stoki narciarskie w Polsce

Dopiero zaczynasz swoją przygodę na nartach? A może ciągle jeździsz w tym samym miejscu i chcesz to zmienić? Pomożemy ci wybrać najlepsze miejsce! Oto top 3 stoki narciarskie w Polsce.

  • Czarna Góra Resort

To jeden z najbardziej nowoczesnych ośrodków dla narciarzy. Położony jest na Dolnym Śląsku, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W tym miejscu są zarówno stoki idealne dla początkujących, jak i naprawdę wymagające stoki, dla tych którzy mają już spore doświadczenie. Oprócz stoków, atrakcją jest Alpine Coaster.

  • Ski Arena Szrenica Szklarska Poręba 

Ośrodek ten znajduje się w Karkonoszach i oferuje niemal 12 kilometrów nartostrad – zarówno łatwych jak i zaawansowanych – w przepięknym otoczeniu przyrody. Charakterystyczną cechą tego miejsca są też malownicze trasy biegowe.

  • Zieleniec Ski Arena 

Zieleniec znajduje się zaledwie 35 kilometrów od Kłodzka. Co ciekawe to właśnie tam panuje mikroklimat najbardziej zbliżony do tego w Alpach. To również uniwersalny ośrodek, który przeznaczony jest zarówno dla początkujących, rodzin z dziećmi jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.